GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl + dish 7641412
nr 764 1412
BOWL + DISH
2 parts, China, Dia15-20, wear, damages.
2 delar, Kina, Dia15-20
Condition: slitage, skador
300
SEK 450
Monday June 11 2012
at 17:04:51
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr